Al-Plast - logo

Al-Plast 1

Okna, drzwi, parapety

Z pasji dla Twojego domu

Realizacje

Realizacje

Zarówno od zewnątrz, jak i od środka okna stanowią najważniejszy element ścian i fasad. Mogą z nimi współgrać, ale także wyglądać topornie i brzydko. Mogą także wpływać dobrze lub negatywnie na klimat i przytulność mieszkania.

Jako autoryzowany zakład zwracamy zawsze szczególną uwagę na zgodność formy. Dysponujemy doświadczoną kadrą projektantów, którzy są w stanie zrealizować nawet najwymyślniejsze formy okien.

Nasi pracownicy o długoletnim doświadczeniu cechują się dużą fachowością i rzetelnością wykonywanej pracy. Nowoczesne uszczelnienia okien maja wielostronne oddziaływanie, zarówno zabezpieczając przed hałasem i przeciągami, jak i przed deszczem, wiatrem, upałami i chłodem. Dzięki temu zabezpieczają przed utratą ciepła i energii.

Nasze okna zapewnią Państwu najwyższy komfort i bezpieczeństwo dla Was i wszystkich którzy są wam najdrożsi. Wśród klientów naszej firmy są instytucje państwowe i firmy w całym kraju. Okna naszej produkcji  zamontowane są w wielu obiektach służby zdrowia(szpitale, przychodnie, kliniki) w szkołach, bankach, budynkach prywatnych i w wielu innych miejscach. Nie sposób wymienić wszystkich naszych inwestycji.

Galeria