Al-Plast - logo

Al-Plast 1

Okna, drzwi, parapety

Z pasji dla Twojego domu

APOLLO COLD

Apollo cold

Apollo cold jest systemem bez przekładek termicznych do drzwi, okien i witryn zeszkleniem stałym składającym się z profili wykonanych z aluminium wysokiej jakości.

  • System ten oferuje bardzo ekonomiczne rozwiązanie tam, gdzie izolacja termiczna nie jest konieczna, tzn. w centrach handlowych, biurowych ścianek działowych, budynkach użyteczności publicznej, drugich drzwiach wewnętrznych itp.
  • Głębokość konstrukcyjna kształtowników okna wynosi: 51 mm (ościeżnica), 60 mm (skrzydło), a drzwi odpowiednio: 51 mm i 51 mm. Takie przyjęte głębokości kształtowników skrzydła i ościeżnicy dają efekt jednej płaszczyzny od strony zewnętrznej po zamknięciu - w przypadku okna i efekt zlicowanych powierzchni skrzydeł i ościeżnicy - w przypadku drzwi. Kształt profili pozwala uzyskać smukłe i wytrzymałe konstrukcje okien i drzwi.
  • Szczelność zapewniona jest dzięki stosowaniu specjalnych uszczelek z kauczuku syntetycznego EPDM, który gwarantuje odporność na starzenie podczas wieloletniej eksploatacji.
  • System pozwala na stosowanie zestawów szybowych grubości od 5 mm do 44 mm w skrzydłach okien oraz od 4 mm do 35 mm w oknach stałych i skrzydłach drzwi.
  •  
 

'

ulotka

Galeria